Menu
Menu

DORËZIM I SHPEJTË BRENDA 1-3 DITËVE

BLERJE TË SIGURTA ONLINE

CILËSI MAKSIMALE E PRODUKTEVE TONA

TRANSPORTI FALAS PËR POROSI MBI 3000 ALL

Natures Aid Vitamin D3 5000iu 60 tab
Ulje
- 10.00%
Vitamina D është një lëndë ushqyese e tretshme në yndyrë e cila mbështet ...
2,250 ALL2,500 ALL
Natures Aid Vitamin D3 1000iu 90 Tab
Ulje
- 10.00%
Vitamina D është një lëndë ushqyese e tretshme në yndyrë e cila luan rol te ...
900 ALL1,000 ALL
Natures Aid Vitamin B Complex 50 + Vitamin C High Potency - Tablets 30
Ulje
- 10.00%
Kombinim i ekuilibruar i vitaminave B( vitamina B1, vitamina B2, vitamina B3, vitamina B5, vitamina B6, vitamina ...
1,350 ALL1,500 ALL
Natures Aid Ucalm St John's Wort 300mg 60 Tab
Ulje
- 10.00%
Produkt medicinal tradicional bimor ( cdo tabletë e veshur me film përmban 300mg ekstrakt (si ekstrakt i thatë) nga ...
1,530 ALL1,700 ALL
Natures Aid Kidz Immune Support 150ml
Ulje
- 10.00%
Shtese ushqimore per femije mbi 4 vjec, ne forme shurupi me nje përzierje të ekstraktit të frutit te ...
1,260 ALL1,400 ALL
ALGOBLANK Clarifying Night Cream 50ML
Dorëzimi falas
Krem nate për fytyrë me njolla. Me ekstrakt të lules së qershisë dhe derivat të vitaminës C, përmirëson dukshëm ...
5,699 ALL

Produkte të Reja

CURAPROX 1009 SINGLE
Furce dentare me fije cureni(me rezistence me te larte se najloni). E vecante, per pastrim ideal per dhembe me tela ...
640 ALL
BIODERMA ATODERM PP BAUME ULTRA-NOURRISANT 200ml
Balsam ushqyes Biodema, i formuluar për lëkurë të ndjeshme shumë të thatë, te ...
2,520 ALL
SEPTONA ANTIBACTERIAL GREEN APPLE 60cp (letra te lagura)
Letra te lagura antibakteriale me arome molle jeshile. Me agjente disinfektante Clorhexidine Digluconate dhe 20 % ...
200 ALL
HOLLE ORGANIC BEEF 125GR
Mish vici organik, i cilesise Demeter. Per foshnja mbi 4 muaj. Sasia e rekomanduar është gjysmë ...
350 ALL
TERMOGEN SPORT DRASANVI x90cap
Shtesë ushqimore që favorizon funksionimin e duhur të trupit për ata që kryejnë ...
2,400 ALL
PAMPERS PANTS 6(15+kg)*44 cop
Pampers pants eshte nje pelene ne forme mbathjeje pa ngjites per foshnja me peshe trupore mbi 15kg, e dizenjuar ...
1,950 ALL

Produktet më të shitura

Sensodyne Rapid Relief Toothpaste 75ml
Sensodyne Rapid Relief lehtëson dhimbjen e mbindjeshmërisë në vetëm 60 sekonda. Formula e saj unike krijon një ...
450 ALL
Sensodyne Pronamel Toothpaste 75 ml
Formuluar posaçërisht për të mbrojtur dhëmbët nga erozioni i shkaktuar nga aciditeti i shtuar. Forcon në mënyrë ...
450 ALL
Sensodyne Fluorid Toothpaste 75ml
Pasta e dhëmbëve Sensodyne Fluoride siguron kujdes të plotë për dhëmbët dhe mishrat e dhëmbëve. Pastron dhëmbët nga ...
450 ALL
Sensodyne Advanced Clean Toothpaste 75ml
Pasta e dhëmbëve Advance Clean është një risi nga linja e produkteve të higjienës orale të Sensodyne. E provuar ...
450 ALL
La Roche-Posay Toleriane Corrective Liquid Foundation 30ml
Dorëzimi falas
Fondatine likuide, për lëkurë të ndjeshme dhe intolerante. Me Uje Termal La Roche-Posay, qetëson lëkurën gjatë ...
3,500 ALL
La Roche-Posay Redermic R Eyes 15ml
Dorëzimi falas
Krem ​​antirrudhë për sytë, me retinol. I përshtatshëm për lëkurë sensitive. Zbut dhe tërheq lëkurën rreth syve. ...
5,200 ALL

Minerale

ZETA VITAL 10 ML * 10FL (VIT C+B1+B2+B3+B6+B12+ACID FOLIK)
Shtesë ushqimore, me bazë laktoferrine, zinku dhe vitaminash. Luan rol në funksionimin normal të sistemit imunitar. ...
1,660 ALL
Yanola Iron x 30tab
Shtese ushqimore e pasur ne hekur, acid folik, vitamina dhe minerale. E indikuar ne: Shtatzëni, Probleme menstruale, ...
2,200 ALL
Yanola Cal x30tab
Suplement ushqimor me rol te rendesishem gjate shtatzanise dhe periudhes se laktacionit. Ndihmon ne mineralizimin e ...
2,800 ALL
Vitamin C 500 Mg + Zinc + D3 Direct * 20 Bust
Shtesë ushqimore me përmbajtje zinku dhe vitaminë C. Me rol në rritjen e sistemit imunitar, redukton lodhjen dhe ...
1,000 ALL
VITABIOTICS WELLTEEN HER PLUS X56 TAB
Mbështetje nutricionale e avancuar për adoleshentët. Pasuron dietën me vitaminat dhe mineralet e duhura për një ...
2,500 ALL
VITABIOTICS WELLMAN CONCEPTION X 30 TAB
Dorëzimi falas
Formuluar me nutrientët specifik, përfshirë zinkun, ndihmojnë në riprodhimin dhe fertilitetin normal të burrave. ...
4,000 ALL

Kremra Mbrojtës

Caudalie Milky Sun Spray SPF50 Face and Body * 150ml
Dorëzimi falas
Mbrojtje nga dielli me SPF50. Mbron nga shenjat e plakjes dhe ushqen lekuren. Rezistent ndaj ujit.
3,500 ALL
Caudalie Milky Sun Spray SPF30 Face and Body * 150ml
Dorëzimi falas
Mbrojtje nga dielli me SPF30. Mbron nga shenjat e plakjes dhe ushqen lekuren. Rezistent ndaj ujit.
3,280 ALL
LADIVAL CHILDR SUNS 50+ LF 200 ML
Qumësht kundër diellit me mbrojtje shumë të lartë me spf 50+, për fëmijë. Mbron lëkurën e ndjeshme të fëmijëve dhe ...
1,657 ALL
HEI POA MONOI MILK SPF20 150ML
Qumësht hidratues për trupin, me aromë të luleve Tiare, me faktor mbrojtës Spf 20. Mbron nga rrezet e dëmshme UVA ...
2,399 ALL
HEI POA MONOI MILK SPF30 150ML
Qumësht mbrojtës me Spf 30. Me aromë të luleve Tiare. Mbron nga rrezet e dëmshme UVA dhe UVB. Hidraton, ushqen dhe ...
2,599 ALL
Trudi Kids Crema Solare Spf 50+ 200ml
Kremi kunder diellit për fëmijë, me faktor mbrojtës SPF 50. Me ekstrakte bimore organike nga Aloe vera dhe tërshëra ...
1,630 ALL

Aksesorë për Bebin

DOREZA KRUAJTESE BABYJEM
Doreza kruajtese Babyjem eshte dizenjuar posacerisht per te reduktuar shqetesimet e foshnjave ne periudhen e daljes ...
550 ALL
WEE BABY FRUIT SIEVE
Sita e frutave Wee eshte zgjidhja ideale per foshnjat qe akoma nuk mund te hane frutat dhe perime te grira. Koka e ...
600 ALL
POMPE GJIRI ELEKTRIKE LORELLI
Dorëzimi falas
Pompe elektrike e markes Lorelli. Praktike ne perdorim. Mundeson mbledhje te qumeshtit direkt ne biberon me nje ...
7,800 ALL
APARAT AEROSOLI ZANO
Dorëzimi falas
Zano Inspire është një aparat aerosoli me kompresor i zhvilluar për të ofruar një trajtim me avull efikas për ...
6,900 ALL
Medela Mother's Milk Swing flex
Dorëzimi falas
Pompë elektrike gjiri Swing Flex nga marka inovative e foshnjave Medela. Me dizajn te lehtë dhe kompakt. Me pompim ...
23,000 ALL
Babiators Cat Eye Pink Lady(3-5yrs)
Dorëzimi falas
Syze dielli per femije, me lente UV400 ofrojnë 100% mbrojtje nga rrezet UVA & UVB dhe mbrojnë sytë e fëmijëve tuaj ...
3,490 ALL

Blog

Je kurioz të dish sa kohë duhet që suplementet të japin efekt?
Mbrojtja nga dielli: Disa fakte që i keni ditur gabim gjithë jetës!
Tek cilat ushqime gjendet vitamina D dhe omega 3-6-9?
6 këshilla për lëkurë të yndyrshme
Krahaso produktet