Loading...
masque_capillaire_heipoa_farmavitta
5 5 3 Product
3 përshtypje

HEI POA REPAIR HAIR MASK 200 ML

Maskë per flokë të thatë, të dëmtuar dhe të brishtë. Riparon dhe forcon fibrat e flokëve. Flokët rimarrin butësinë dhe shkëlqimin e mungu … Lexo më shumë
2 719 lekë njësi
Kodi: 3273816531946
Maskë per flokë të thatë, të dëmtuar dhe të brishtë. Riparon dhe forcon fibrat e flokëve. Flokët rimarrin butësinë dhe shkëlqimin e munguar. Aplikohet në flokë të lagur, mbahet disa minuta në flokë më pas shpëlahet.
Markë:
GILBERT LABORATOIRES

Specifikime

tub
Lista e përshtypjeve:
5 1 5
%V-07-19 %+0000:06
I ben floket shume te shkrifet i kthen ne gjendje fantastike.
5 1 5
%V-07-21 %+0000:06
Me pelqen shume efekti zbutes qe i jep flokeve te mi dhe ua keshilloj te gjithe vajzave me floket bionde te dekoloruara.
Ky person ka blerë këtë artikull.
5 1 5
%V-07-21 %+0000:07
Me perlqen shume efekti zbutes qe me le ne floket e mi. Ua sugjeroj te gjitha vajzave me floke bionde te dekoloruara si te miat.
Ky person ka blerë këtë artikull.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu