Loading...
shamp_baume_heipoa_farmavitta
0 përshtypje

HEI POA BALM SHAMPOO MONOI DE TAHITI

Shampo për flokë të thatë dhe të dëmtuar. Vaji Tahitian Monoi dhe proteinat e grurit në përmbajtje të shampos, i japin flokëve fortësi, shk … Lexo më shumë
1 199 lekë njësi
Kodi: 3273816531489
Kategoria: Shampo;
Shampo për flokë të thatë dhe të dëmtuar. Vaji Tahitian Monoi dhe proteinat e grurit në përmbajtje të shampos, i japin flokëve fortësi, shkëlqim dhe elasticitet. Ushqejnë rrënjën dhe rritin dendësinë e flokëve. Me aromën e ekstraktit të luleve Tiare. Përmban Monoi de Tahiti, Vitaminë E, balsam dhe ekstrakt të lules Tiare. Pa sapun, paraben dhe fenoksietanol.
Markë:
GILBERT LABORATOIRES

Specifikime

tub 150ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu