Loading...
shampoo_150ml_moisturising_shower_heipoa_farmavitta
0 përshtypje

HEI POA HAIR BODY WASH 150ML

Shampo për flokë dhe trup, me ekstrakte organike, pa sapun. Me aromë të vecantë të luleve Tiare. Pastron dhe ushqen flokët dhe lëkurën duke i … Lexo më shumë
999 lekë njësi
Kodi: 3273816531472
Kategoria: Shampo;
Shampo për flokë dhe trup, me ekstrakte organike, pa sapun. Me aromë të vecantë të luleve Tiare. Pastron dhe ushqen flokët dhe lëkurën duke i lëne të butë dhe të shëndetshëm. Pa paraben, pa fenoksietanol.
Markë:
GILBERT LABORATOIRES

Specifikime

tub 150ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu