Loading...
4005808611423
0 përshtypje

Labello Vitamin Shake Cranberry&Raspberry.

E pasuruar me vitamine C, E dhe ProVitamin B5 siguron hidratim per 24 ore me ekstraktin e frutave të boronicës dhe mjedrës. - Siguron ngjyrë roz … Lexo më shumë
270 lekë njësi
Kodi: 4005808611423
Kategoria: Buzet; Kujdesi per Lekuren;
E pasuruar me vitamine C, E dhe ProVitamin B5 siguron hidratim per 24 ore me ekstraktin e frutave të boronicës dhe mjedrës. - Siguron ngjyrë rozë natyrale për një pamje të butë dhe të shëndetshme.
Markë:
Labello

Specifikime

cope x 1
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu