Loading...
algoblank_algo_bb_marine_cream_30ml_algotherm_farmavitta
0 përshtypje

ALGOBLANK ALGO BB MARINE CREAM 30ML

Krem puder per fytyren, me spf 30, per lekure me njolla. Lufton njollat e lekures fale ekstraktit te luleve te qershise dhe vitamines C qe ka ne permb … Lexo më shumë
-50%
3 799 lekë1 900 lekë njësi
Kodi: 3273819216277
Krem puder per fytyren, me spf 30, per lekure me njolla. Lufton njollat e lekures fale ekstraktit te luleve te qershise dhe vitamines C qe ka ne permbajtje. Mbron lekuren nga rrezet UV dhe agresionet e jashtme. Me ton i pershtatshem lekurat me njolla per shkak te njetrajtshmerise qe i jep fytyres. Pa paraben dhe pa phenoxyethanol. Perdorimi: Aplikohet lokalisht mbi njolla, ne fytyre, qafe, dekolte dhe duar.
Markë:
Algotherm

Specifikime

Flakon 30 ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu