Loading...
serum_lissant_clarte_fla30ml_2018_algoblanc_algotherm_farmavitta
serum_lissant_clarte_fla30ml_2018_algoblanc_algotherm_farmavittaserum_lissant_clarte_fla30ml_20182_algoblanc_algotherm_farmavitta
0 përshtypje

ALGOBLANK Smoothing Clarifying Serum 30 ML

Serum per fytyre me njolla kafe, me derivat ​​te vitaminës C me veti anti-plakje dhe ekstrakt te lules së qershisë me veti depigmentizuese. Zba … Lexo më shumë
-50%
5 999 lekë3 000 lekë njësi
Kodi: 3273819216314
Serum per fytyre me njolla kafe, me derivat ​​te vitaminës C me veti anti-plakje dhe ekstrakt te lules së qershisë me veti depigmentizuese. Zbardh njollat e erreta dhe detoksifikon lekuren. Pa paraben dhe pa phenoxyethanol. Perdorimi: Aplikohet ne fytyre pas pastrimit.( mengjes/mbremje).
Markë:
Algotherm

Specifikime

Flakon 30 ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu