Loading...
fluide_jeunesse_clarte_fla50ml_algoblanc_algotherm_farmavitta
fluide_jeunesse_clarte_fla50ml_algoblanc_algotherm_farmavittafluide_jeunesse_clarte_fla50ml2_algoblanc_algotherm_farmavitta
5 5 1 Product
1 përshtypje

ALGOBLANK Youth Clarifying Fluid SPF30 50 ML

Eleminon njollat dhe rrudhat, hidraton dhe le efekt mat ne fytyre. Me faktor mbrojtes 30, mbron ndaj rrezeve UV. Pa paraben dhe pa phenoxyethanol. … Lexo më shumë
-50%
5 599 lekë2 800 lekë njësi
Kodi: 3273819216284
Eleminon njollat dhe rrudhat, hidraton dhe le efekt mat ne fytyre. Me faktor mbrojtes 30, mbron ndaj rrezeve UV. Pa paraben dhe pa phenoxyethanol. Perdorimi: Aplikohet ne fytyre dhe qafe ne mengjes perpara se te dilni nga shtepia.
Markë:
Algotherm

Specifikime

Flakon 50 ml
Lista e përshtypjeve:
5 1 5
%V-07-19 %+0000:17
E rekomandoj kete produkt me sigurine me te madhe 100%
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu