Loading...
aqua_re_source_emulsion2_algohydra_algotherm_farmavitta
5 5 1 Product
1 përshtypje

ALGOHYDRA Aqua RE. Source Emulsion 50 ML

Emulsion hidratues fytyre, per lekure normale. Nxit procesin hidratues te lekures, ushqen dhe mbron lekuren nga tharja. Rivitalizon dhe redukton shenj … Lexo më shumë
-50%
4 499 lekë2 250 lekë njësi
Kodi: 3273819213016
Emulsion hidratues fytyre, per lekure normale. Nxit procesin hidratues te lekures, ushqen dhe mbron lekuren nga tharja. Rivitalizon dhe redukton shenjat e lodhjes. Pa paraben dhe pa phenoxyethanol. Perdorimi: Aplikohet ne fytyre dhe qafe ne mengjes/darke.
Markë:
Algotherm

Specifikime

Tubet 50 ml
Lista e përshtypjeve:
5 1 5
%V-12-06 %+0000:45
hidratimi ndihet qe ne aplikimin e pare, i pershtatshem si baze make-up-i, e le lekuren te bute
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu