Loading...
serum_nutri_re_source_fla30ml_algohydra_algotherm_farmavitta
serum_nutri_re_source_fla30ml_algohydra_algotherm_farmavittaserum_nutri_re_source_fla30ml_2_algohydra_algotherm_farmavitta
0 përshtypje

ALGOHYDRA Nutri RE.Source Serum 30 ML

Serum per lekure te thate. Riaktivizon procesin e hidratimit, rinderton nje film mbrotjes qe ruan ekuilibrin ujor ne lekure dhe rivitalizon lekuren. P … Lexo më shumë
-50%
5 499 lekë2 750 lekë njësi
Kodi: 3273819213030
Serum per lekure te thate. Riaktivizon procesin e hidratimit, rinderton nje film mbrotjes qe ruan ekuilibrin ujor ne lekure dhe rivitalizon lekuren. Pa paraben dhe pa phenoxyethanol. Perdorimi: Te tundet para perdorimit. Aplikoni 2 -3 pika ne fytyre dhe qafe perpara kremit ne mengjes dhe darke.
Markë:
Algotherm

Specifikime

Flakon 30 ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu