Loading...
algohydra_rr_repair_re_source_cream_50ml2_algotherm_farmavitta
0 përshtypje

ALGOHYDRA RR Repair RE.Source Cream 50 ML

Krem fytyre per lekure te thate, me ekstrakt te algave te detit( antioksidante i fuqishem). Me efekt 5 ne 1: Zbut, hidraton, rivitalizon, ushqen dhe m … Lexo më shumë
-50%
5 299 lekë2 650 lekë njësi
Kodi: 3273819213047
Krem fytyre per lekure te thate, me ekstrakt te algave te detit( antioksidante i fuqishem). Me efekt 5 ne 1: Zbut, hidraton, rivitalizon, ushqen dhe mbron lekuren nga tharja. Pa paraben dhe pa phenoxyethanol. Perdorimi: Aplikojeni ne fytyre dhe qafe ne mengjes dhe ne darke.
Markë:
Algotherm

Specifikime

kuti 50ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu