Loading...
gel_hydratant_yeux_15ml_algoregard_algotherm_farmavitta
0 përshtypje

ALGOREGARD-EYE Moisturizing Cream Gel 15 ML

Krem hidratues për sytë. Rigjeneron konturet dhe redukton rrathët e syve. Hidraton dhe tonifikon. Pa paraben dhe pa phenoxyethanol. Përdorimi: Apl … Lexo më shumë
3 199 lekë njësi
Kodi: 3273819211036
Krem hidratues për sytë. Rigjeneron konturet dhe redukton rrathët e syve. Hidraton dhe tonifikon. Pa paraben dhe pa phenoxyethanol. Përdorimi: Aplikohet rreth zones se syve( mengjes/mbremje).
Markë:
Algotherm

Specifikime

Tubet 15 ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu