Loading...
protective_fluid_algosensi_algotherm_farmavitta
protective_fluid_algosensi_algotherm_farmavittaprotective_fluid_2_algosensi_algotherm_farmavitta
0 përshtypje

ALGOSENSI High Tolerance Protective Fluid 50 ML

Ushqen dhe hidraton, mbron dhe redukton skuqjet ne lekurat hypersensitive(me kapilare te kuq). Pa paraben dhe pa phenoxyethanol. … Lexo më shumë
-50%
5 599 lekë2 800 lekë njësi
Kodi: 3273819217038
Ushqen dhe hidraton, mbron dhe redukton skuqjet ne lekurat hypersensitive(me kapilare te kuq). Pa paraben dhe pa phenoxyethanol. Perdorimi: Aplikoni ne fytyre dhe qafe (mengjes/darke).Per lekura shume sensitive.
Markë:
Algotherm

Specifikime

Flakon 50 ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu