Loading...
soothing_tolerance_serum_algosensi_algotherm_farmavitta
soothing_tolerance_serum_algosensi_algotherm_farmavittasoothing_tolerance_serum_2_algosensi_algotherm_farmavitta
0 përshtypje

ALGOSENSI Soothing Tolerance Serum 30 ML

Serum i pasur me ekstraktin e algave te detit, per lekura sensitive. Ul inflamacionin, redukton ndjesitë e kruajtjes dhe shfaqjen e skuqjes së lëku … Lexo më shumë
-50%
5 699 lekë2 850 lekë njësi
Kodi: 3273819217021
Serum i pasur me ekstraktin e algave te detit, per lekura sensitive. Ul inflamacionin, redukton ndjesitë e kruajtjes dhe shfaqjen e skuqjes së lëkurës. Hidraton dhe mbron lekuren nga agresionet e jashtme duke e bere me pak te ndjeshme. Pa paraben dhe pa phenoxyethanol. Perdorimi: Aplikoni 2 deri ne 3 pika ne fytyre dhe qafe perpara aplikimit te kremit te perditshem(mengjes/darke).
Markë:
Algotherm

Specifikime

Flakon 30 ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu