Loading...
algotime_c_initial_1_st_wrinkle_cream_50_ml
0 përshtypje

ALGOTIME C Initial 1st Wrinkle Cream 50 ML

Krem kundër rrudhave fine. Me acid citrik dhe ekstrakte të algave të detit. Eleminon dhe zbut dukshëm rrudhat. Hidraton dhe redukton shenjat e lod … Lexo më shumë
-50%
5 599 lekë2 800 lekë njësi
Kodi: 3273819215058
Krem kundër rrudhave fine. Me acid citrik dhe ekstrakte të algave të detit. Eleminon dhe zbut dukshëm rrudhat. Hidraton dhe redukton shenjat e lodhjes. Pa paraben dhe pa phenoxyethanol. Përdorimi: Aplikojeni në fytyrë dhe qafë, në mëngjes dhe në darkë. E përshtatshme për të gjithë llojet e lëkurës. Rekomandohet në moshat mbi 25 vjec.
Markë:
Algotherm

Specifikime

kuti 50ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu