Loading...
algotime_c_initial_firming_cream_50__ml
0 përshtypje

ALGOTIME C Initial Firming Cream 50 ML

Krem fytyre kunder rrudhave, për të gjitha llojet e lëkurës. Ruan elasticitetin e fytyres dhe parandalon shenjat e para te leshimit. Hidraton dhe … Lexo më shumë
-50%
5 599 lekë2 800 lekë njësi
Kodi: 3273819215065
Krem fytyre kunder rrudhave, për të gjitha llojet e lëkurës. Ruan elasticitetin e fytyres dhe parandalon shenjat e para te leshimit. Hidraton dhe redukton shenjat e lodhjes. Parandalon dhe zvogëlon shfaqjen e rrudhave të para dhe vijave të holla. Pa paraben dhe pa phenoxyethanol. Perdorimi: Aplikojeni ne fytyre dhe ne qafe, ne mengjes dhe ne darke. E pershtatshme per te gjithe llojet e lekures, rekomandohet ne moshat mbi 25 vjec.
Markë:
Algotherm

Specifikime

kuti 50ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu