Loading...
creme_rides_jeunesse_pot50ml_algotimeexpert_algotherm_farmavitta
5 5 1 Product
1 përshtypje

Algotherm Algotime Expert Youth Wrinkle Cream 50 ML

Krem fytyre kunder rrudhave. Eleminon rrudhat dhe shenjat e lodhjes, nxit prodhimin e elastines dhe kolagjenit dhe rregullimin e qarkullimit te gjakut … Lexo më shumë
6 799 lekë njësi
Kodi: 3273819215010
Krem fytyre kunder rrudhave. Eleminon rrudhat dhe shenjat e lodhjes, nxit prodhimin e elastines dhe kolagjenit dhe rregullimin e qarkullimit te gjakut. Rivitalizon, konturon dhe harmonizon tiparet ne teresi. Pa paraben dhe pa phenoxyethanol. Perdorimi: Aplikojeni ne fytyre dhe ne qafe ne mengjes dhe ne darke. Keshillohet ne moshat mbi 35 vjec.
Markë:
Algotherm

Specifikime

kuti 50ml
Lista e përshtypjeve:
5 1 5
%V-07-19 %+0000:09
Kremi ideal per mua,zgjidhja per te gjitha muajt e vitit pasi cuditerisht nuk ta yndyros lekuren ne vere sic kremrat e tjere me kane bere,jam totalisht e surprizuar dhe e dashuruar me linjen Algotherm,ja u sygjeroj te gjithave vajzave ta provojne pasi eshte kremi ideal e shume funksional,ma besoni sdo ti ndaheni me pasi ta keni provuar
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu