Loading...
contour_yeux_levres_vie_marine_15ml_marinelife_algotherm_farmavitta
0 përshtypje

ALGOTIME Marine Life Eye & Lip Contour 15ml

Krem konturues për sytë dhe buzët. Eleminon rrudhat dhe shenjat e lodhjes, rrathët e errët dhe të enjtur të syve, përmes nxitjes së prodhimit … Lexo më shumë
-50%
5 699 lekë2 850 lekë njësi
Kodi: 3273819215089
Krem konturues për sytë dhe buzët. Eleminon rrudhat dhe shenjat e lodhjes, rrathët e errët dhe të enjtur të syve, përmes nxitjes së prodhimit të elastinës dhe kolagjenit dhe rregullimit të qarkullimit të gjakut. Rivitalizon, konturon dhe harmonizon tiparet në tërësi. Me acid glikolik, ekstrakte algash dhe gjethe rrushi. Pa paraben dhe pa phenoxyethanol. Përdorimi: Aplikojeni në konturet e buzëve dhe syve në mëngjes dhe në darkë. Këshillohet në moshat mbi 45 vjec.
Markë:
Algotherm

Specifikime

flakon 15ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu