Loading...
urban-protect-farmavitta-neutrogena
0 përshtypje

Neutrogena Hydro Boost Daily Moisturizing SPF 25 50ML

Locion hidratues për fytyrën, me SPF 25 jep mbrojtjen më të mirë kundër rrezeve të dëmshme UVB dhe UVA që mund të shkaktojnë plakjen e para … Lexo më shumë
1 789 lekë njësi
Kodi: 3574661351483
Locion hidratues për fytyrën, me SPF 25 jep mbrojtjen më të mirë kundër rrezeve të dëmshme UVB dhe UVA që mund të shkaktojnë plakjen e parakohshme. Rrit hidratimin dhe forcon mbrojtjen e lëkurës. E formuluar me acid hyaluronic dhe antioksidantë, forcon barrierën e lëkurës, ndihmon mbrojtjen kundër ndotjes, ruan shkëlqimin rinor të lëkurës.
Markë:
Neutrogena

Specifikime

Tubet 50 ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu