Loading...
hydo-boost-farmavitta-neutrogena
0 përshtypje

Neutrogena Hydro Boost Eye Cream 15 ML

Krem freskues në formë xheli për sy të shlodhur. Mban lëkurën të hidratuar për 24 orë falë përmbajtjes me hialuronic matrix i cili hidraton … Lexo më shumë
1 425 lekë njësi
Kodi: 3574661352565
Krem freskues në formë xheli për sy të shlodhur. Mban lëkurën të hidratuar për 24 orë falë përmbajtjes me hialuronic matrix i cili hidraton dhe forcon barrierën e lëkurës. Rikthen elasticitetin e lëkurës dhe siguron një pamje të relaksuar çdo ditë duke eleminuar shenjat e lodhjes nga zona e syve. E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës edhe ato me të ndjeshmet.
Markë:
Neutrogena

Specifikime

Tubet 15 ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu