Loading...
moisturiser-farmavitta-neutrogena
0 përshtypje

Neutrogena Refreshingly Clear Oil-Free Moisturiser 50 ml

Krem hidratues i lehtë pa vaj, për lëkura me imperfeksione. Përmban greipfrut rozë dhe Vitamine C që siguron hidratim 24 orë. Për një paraqit … Lexo më shumë
858 lekë njësi
Kodi: 3574661543666
Krem hidratues i lehtë pa vaj, për lëkura me imperfeksione. Përmban greipfrut rozë dhe Vitamine C që siguron hidratim 24 orë. Për një paraqitje të fytyrës më të pastër dhe rrezatuese. Përdorimi: Fillimisht aplikoni xhelin pastrues të fytyrës, rekomandohet përdorimi i xhelit pastrues të fytyrës me grejpfrut rozë dhe vitaminë C. Më pas vendosni kremin ​​hidratues në fytyrën tuaj dy herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje.
Markë:
Neutrogena

Specifikime

Tubet 50 ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu