Loading...
algopure_anti-blemish_intensive_corrector_farmavitta
0 përshtypje

ALGOPURE Anti-Blemish intensive corrector 15 ml

Korrigjuesi Blemish Intensive zvogëlon lokalisht pamjen e skuqjes dhe njollave, duke përfshirë edhe aknet. Pastron lëkurën dhe e njëtrajtëson a … Lexo më shumë
-50%
2 399 lekë1 200 lekë njësi
Kodi: 3273819212040
Kategoria: Kunder Njollave;
Korrigjuesi Blemish Intensive zvogëlon lokalisht pamjen e skuqjes dhe njollave, duke përfshirë edhe aknet. Pastron lëkurën dhe e njëtrajtëson atë. Pa paraben dhe pa phenoxyethanol. Përdorimi: Aplikohet në mëngjes dhe në mbrëmje mbi lëkurë duke theksuar aplikimin lokal. Rekomandohet në lëkura të kombinuara dhe të yndyrshme.
Markë:
Algotherm

Specifikime

Tubet 15 ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu