Loading...
lotion_demaq_clarte_fla200ml_algoblanc_algotherm_farmavitta
0 përshtypje

ALGOBLANK Cleansing Clarifying Lotion 200 ML

Locion pastrues fytyre. I pershtatshem per lekure me njolla kafe. Largon papastërtitë madje edhe përbërjet e papërshkueshme nga uji. Zbut lëkur … Lexo më shumë
2 399 lekë njësi
Kodi: 3273819216208
Kategoria: Pastrimi I Fytyres;
Locion pastrues fytyre. I pershtatshem per lekure me njolla kafe. Largon papastërtitë madje edhe përbërjet e papërshkueshme nga uji. Zbut lëkurën dhe lufton kundër shfaqjes së njollave, fale derivatit ​​te vitaminës C me veti anti-plakje qe ka ne permbajtje. Ekstrakti i lules së qershisë pastron lëkurën duke i dhene shkëlqim dhe butësi. Hipoalergjik, pa paraben dhe pa phenoxyethanol. Perdorimi: Aplikohet me ane te nje pambuku ne fytyre dhe qafe.( mengjes/mbremje).
Markë:
Algotherm

Specifikime

Shishe 200 ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu