Loading...
gel_moussant_nettoyant_clarte_tub150ml_algoblanc_algotherm_farmavitta
0 përshtypje

ALGOBLANK Foaming Cleansing Clarifying Gel 150ML

Me ekstrakt të lules së qershisë dhe derivat të vitaminës C me veti anti-plakje, zbut, freskon dhe i jep shkëlqim lëkurës. Lëkurë më e past … Lexo më shumë
-50%
2 299 lekë1 150 lekë njësi
Kodi: 3273819216291
Me ekstrakt të lules së qershisë dhe derivat të vitaminës C me veti anti-plakje, zbut, freskon dhe i jep shkëlqim lëkurës. Lëkurë më e pastër, e purifikuar dhe e detoksifikuar deri ne 100%. Pa paraben dhe pa phenoxyethanol. Përdorimi: Tundet para përdorimit. Aplikojeni në mëngjes në fytyrë duke shmangur sytë derisa të emulsifikohet dhe pastaj lajeni me ujë.
Markë:
Algotherm

Specifikime

tub
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu