Loading...
comfort_enzymatic_exfoliating_gel_algotherme_farmavitta
0 përshtypje

ALGOESSENTIAL Comfort Enzymatic Exfoliating Gel 50ml

Skrab i përshtatur për të gjitha llojet e lëkurës. Eleminon butësisht qelizat e vdekura të lëkures ndersa e hidraton dhe i jep shkelqim. Pa pa … Lexo më shumë
-50%
3 099 lekë1 550 lekë njësi
Kodi: 3273819210121
Kategoria: Pastrimi I Fytyres;
Skrab i përshtatur për të gjitha llojet e lëkurës. Eleminon butësisht qelizat e vdekura të lëkures ndersa e hidraton dhe i jep shkelqim. Pa paraben dhe pa phenoxyethanol. Perdorimi: Aplikojeni nje shtrese te holle ne fytyre, lereni per 5 minuta dhe filloni pastrimin me levizje rrethore, derisa xheli te transformohet ne trajte vajore. Keshilohet te aplikohet 2-3 here ne jave.
Markë:
Algotherm

Specifikime

Tubet 50 ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu