Loading...
comfort_micellar_water_algotherme_farmavitta
0 përshtypje

ALGOESSENTIAL Comfort Micellar Water 200 ML

Uje micellar per te gjitha llojet e lekures. Eleminon papastertite dhe tualetin, hidraton dhe tonifikon lekuren, eleminon skuqjen. Edhe per lekurat sh … Lexo më shumë
2 299 lekë njësi
Kodi: 3273819210084
Uje micellar per te gjitha llojet e lekures. Eleminon papastertite dhe tualetin, hidraton dhe tonifikon lekuren, eleminon skuqjen. Edhe per lekurat shume sensitive. Lekure e relaksuar dhe e pastruar. Pa paraben dhe pa phenoxyethanol. Pa alkool dhe pa sapun. Perdorimi: Aplikojeni ne fytyre me ane te nje pambuku, nuk ka nevoje te shpelahet (mengjes/darke).
Markë:
Algotherm

Specifikime

Shishe 200ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu