Loading...
bb_night_mask_algomask_algopure_farmavitta
5 5 1 Product
1 përshtypje

ALGOTHERM ALGOMASK BB Night Mask 50 ML

Maskë hidratuese per te gjitha llojet e lekures. Ushqen dhe rivitalizon lekuren. Tonifikon dhe eleminon shenjat e lodhjes. I jep shkelqim dhe hidrati … Lexo më shumë
-50%
3 299 lekë1 650 lekë njësi
Kodi: 3273819220007
Maskë hidratuese per te gjitha llojet e lekures. Ushqen dhe rivitalizon lekuren. Tonifikon dhe eleminon shenjat e lodhjes. I jep shkelqim dhe hidratim optimal fytyres. Hipoalergjik, pa paraben dhe pa phenoxyethanol. Perdorimi: Aplikohet ne shtrese te holle mbi lekure perpara gjumit. Perdoret 3 here ne jave.
Markë:
Algotherm

Specifikime

Tubet 50 ml
Lista e përshtypjeve:
5 1 5
%V-12-06 %+0000:41
lekure e hidratuar, perhaper shume lehte
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu