Loading...
fresh_vitamin_mask_algomask_algopure_farmavitta
5 5 1 Product
1 përshtypje

ALGOMASK Fresh Vitamin Mask 50 ML

Maskë me permbajtje vitaminash, me veprim mbrojtes, hidratues dhe ushqyes. Per te gjithe llojet e lekures. Relakson linjat e fytyres, eleminon shenja … Lexo më shumë
-50%
3 299 lekë1 650 lekë njësi
Kodi: 3273819220038
Kategoria: Pastrimi I Fytyres;
Maskë me permbajtje vitaminash, me veprim mbrojtes, hidratues dhe ushqyes. Per te gjithe llojet e lekures. Relakson linjat e fytyres, eleminon shenjat e lodhjes. Pa paraben dhe pa phenoxyethanol. Perdorimi: Aplikoni nje shtrese te holle mbi lekuren e pastruar, lereni per 5-10 minuta, pastaj pastrojeni me nje pambuk. Perdoret 3 here ne jave.
Markë:
Algotherm

Specifikime

Tubet 50 ml
Lista e përshtypjeve:
5 1 5
%V-07-19 %+0000:15
Maska ideale per mua,aplikim 20 minuta para nje takimi te rendesishem dhe lekura shkelqen e tera ,me ka nderuar ne cdo event te rendesishem,nuk ndahet me nga rutina ime e kujdesit te fytyres,e lumtur qe e kam zbuluar
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu