Loading...
purifying_exfolianting_mask_algomask_algopure_farmavitta
0 përshtypje

ALGO MASK Purifying Exfoliating Mask 50 ml

Maske me veti pastruese dhe eksfoliuese per lekure mikse ne te yndyrshme. Heq sebiumin, mbyll dhe pastron ne thellesi poret. Unifikon lekuren, duke e … Lexo më shumë
-50%
3 299 lekë1 650 lekë njësi
Kodi: 3273819212088
Kategoria: Pastrimi I Fytyres;
Maske me veti pastruese dhe eksfoliuese per lekure mikse ne te yndyrshme. Heq sebiumin, mbyll dhe pastron ne thellesi poret. Unifikon lekuren, duke e lene me te paster dhe me te bute. Pa paraben dhe pa phenoxyethanol. Perdorimi: Lereni 5-10 minuta, pastaj pastrojeni me uje te ngrohte. Perdoret 3 here ne jave.
Markë:
Algotherm

Specifikime

Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu