Loading...
purifying_cleansing_gel_algomask_algopure_farmavitta
0 përshtypje

ALGO CLEAR Purifying Cleansing Gel 150 ML

Xhel pastrues per lekure mikse dhe te yndyrshme. Mbyll dhe pastron ne thellesi poret nga sekrecionet seborroike dhe i rikthen freskine dhe pastertine … Lexo më shumë
-50%
1 999 lekë1 000 lekë njësi
Kodi: 3273819212095
Kategoria: Pastrimi I Fytyres;
Xhel pastrues per lekure mikse dhe te yndyrshme. Mbyll dhe pastron ne thellesi poret nga sekrecionet seborroike dhe i rikthen freskine dhe pastertine lekures. Redukton prodhimin e sebumit ne lekure. Pa paraben dhe pa phenoxyethanol. Perdorimi: Aplikohet ne mengjes dhe ne mbremje mbi lekure dhe pastrohet me uje te rrjedhshem.
Markë:
Algotherm

Specifikime

tub 150ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu