Loading...
lotion_demaquillante_yeux_algoregard_algotherm_farmavitta
5 5 2 Product
2 përshtypje

ALGOREGARD-EYE Make-up Remover Lotion 100 ML

Pastrues tualeti për sytë. Falë përmbajtjes me ekstrakte të algave të detit, lavandulës dhe glicerinës pastron në mënyre efektive dhe butës … Lexo më shumë
2 599 lekë njësi
Kodi: 3273819211050
Kategoria: Pastrimi I Fytyres;
Pastrues tualeti për sytë. Falë përmbajtjes me ekstrakte të algave të detit, lavandulës dhe glicerinës pastron në mënyre efektive dhe butësisht të gjithë llojet e make-up-it. Nuk shkakton lot dhe e lë lëkurën të pastër. Pa paraben dhe pa phenoxyethanol. Përdorimi: Shkundni shishen derisa tretësira të jetë homogjene. Aplikohet rreth zonës së syve në mëngjes dhe mbrëmje me anë të një pambuku.
Markë:
Algotherm

Specifikime

Shishe 100 ml
Lista e përshtypjeve:
5 1 5
%V-06-01 %+0000:09
Shume i lehte ne perdorim e heq make-up & ta mban zonen e syve te bute
5 1 5
%V-06-15 %+0000:06
pastron make-up shume mire dhe ta le shume te bute zonen e syve
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu