Loading...
daily-scrub-farmavitta-neutrogena
5 5 2 Product
2 përshtypje

Neutrogena Blackhead Eliminating Daily Scrub 150 ML

Skrab për fytyrën, me acid salicilik në përmbajtje, i cili ndihmon në largimin e pikave të zeza. Formuluar me teknologjinë Clear Defend pastron … Lexo më shumë
676 lekë njësi
Kodi: 3574660467796
Skrab për fytyrën, me acid salicilik në përmbajtje, i cili ndihmon në largimin e pikave të zeza. Formuluar me teknologjinë Clear Defend pastron poret në thellësi nga sebumi dhe papastërtitë, largon pikat e zeza që nga dita e parë e përdorimit dhe parandalon krijimin e tyre. Aplikohet vetëm një herë në ditë në fytyrë të lagur, duke shmangur kontaktin me sytë.
Markë:
Neutrogena

Specifikime

tub 150ml
Lista e përshtypjeve:
5 1 5
%V-07-19 %+0000:53
Produkt shume i mire per lekure akneike
5 1 5
%V-07-19 %+0000:53
Produkt shume i mire per lekure akneike
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu