Loading...
neutrogena_hydro_boost_micellar_water-farmavitta
0 përshtypje

Neutrogena Hydro Boost Triple Micellar Water

Pastrues fytyre për lëkurë sensitive. Me përmbajtje acidi hialuronik dhe tre lloje të ndryshme të molekulave micellar. Heq make-up in. Largon pa … Lexo më shumë
859 lekë njësi
Kodi: 3574661471198
Pastrues fytyre për lëkurë sensitive. Me përmbajtje acidi hialuronik dhe tre lloje të ndryshme të molekulave micellar. Heq make-up in. Largon papastërtitë dhe yndyrën. Rrit hidratimin e lëkurës, duke e lënë të freskët dhe të butë. Pa paraben. Jo komedogjen. Përdorimi: Aplikohet me pambuk mbi fytyrë dhe sy. Nuk ka nevojë për shpëlarje.
Markë:
Neutrogena

Specifikime

flakon 400ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu