Loading...
neutrogena-farmavitta-neutrogena
0 përshtypje

Neutrogena Refreshingly Clear Pink Grapefruit Face Wash 200 ML

Pastrues rifreskues, larës për fytyrën. Përmban Greipfrut Rozë dhe Vitaminë C për një paraqitje më të pastër dhe rrezatuese. Xheli pastron … Lexo më shumë
813 lekë njësi
Kodi: 3574660569759
Pastrues rifreskues, larës për fytyrën. Përmban Greipfrut Rozë dhe Vitaminë C për një paraqitje më të pastër dhe rrezatuese. Xheli pastron butësisht dhe ndihmon në parandalimin e problemeve të fytyrës pa e tharë lëkurën. Përdorimi: Në mëngjes dhe në mbrëmje, masazhoni në fytyrën e lagur. Shpëlajeni tërësisht. Shmangni kontaktin me sytë.
Markë:
Neutrogena

Specifikime

flakon 200ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu