Loading...
algotherm_christmas_set_antiage
0 përshtypje

ALGOTHERM CHRISTMAS SET ANTIAGE

Set trajtues antirudhë me ujë micelar 30ml, krem eksfoliues 15ml dhe krem anti-age 15ml. Zbut rrudhat, nxit rigjenerimin e lëkurës, rivendos elast … Lexo më shumë
-50%
2 899 lekë1 450 lekë njësi
Kodi: 3273819282753
Set trajtues antirudhë me ujë micelar 30ml, krem eksfoliues 15ml dhe krem anti-age 15ml. Zbut rrudhat, nxit rigjenerimin e lëkurës, rivendos elasticitetin, tonifikon dhe redukton njollat e moshës. Përdorimi: Aplikoni kremin eksfoliues 2-3 herë në javë për të larguar qelizat e vdekura të lëkurës. Pastroni lëkurën me ujin micellar 2 herë në ditë. Aplikoni kremin në fytyrë dhe qafë në mëngjes dhe mbrëmje. Këshillohet në moshat mbi 35 vjec.
Markë:
Algotherm

Specifikime

Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu