Loading...
oil_spf_6_heipoa_farmavitta
0 përshtypje

HEI POA SUNCARE MONOI SPF 6 TIARE *100ML

Vaj nxirës në formë spraj. Me faktor mbrojtës nga dielli spf6. Me arome te luleve Tiare. Mbron nga rrezet e dëmshme UVA dhe UVB. Ofron një nxirj … Lexo më shumë
-30%
1 499 lekë1 049 lekë njësi
Kodi: 3394026533107
Vaj nxirës në formë spraj. Me faktor mbrojtës nga dielli spf6. Me arome te luleve Tiare. Mbron nga rrezet e dëmshme UVA dhe UVB. Ofron një nxirje të shëndetshme dhe ndihmon në ruajtjen e ngjyres. Hidraton dhe ushqen lëkurën, duke lënë një aromë të butë. Mund të përdoret gjatë gjithë vitit.
Markë:
GILBERT LABORATOIRES

Specifikime

shishe
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu