Loading...
acknes_gel_25ml_kujdesi_per_lekure_fytyre_kunder_akneve_lekure_e_yndyrshme_kunder_njollave_8008843011421
0 përshtypje

ACKNES GEL 25ML

Xhel transparent për fytyren me tendence akneike, mikse dhe te yndyrshme, me bazë vaj esencial Tea Tree. Produkt ideal per te eleminuar shenjat e ak … Lexo më shumë
682 lekë njësi
Kodi: 8008843011421
Xhel transparent për fytyren me tendence akneike, mikse dhe te yndyrshme, me bazë vaj esencial Tea Tree. Produkt ideal per te eleminuar shenjat e akneve dhe hiperpigmentimin e lëkurës. Ndër të tjera përmban acid azelaik (purifikues), Zink (normalizues i yndyrës), Aloe Vera (hidratuese dhe ushqyese) vitaminë A, E, F (shumë të nevojshme për lëkurën). Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël xheli në lëkurë të larë dhe të thatë 1 ose 2 herë në ditë. Mos e aplikoni afër syve, hundës dhe gojës. Nuk përmban: Ngjyrues artificial, parfum, paraben, SLES, SLS. Produkt Vegan.
Markë:
ESI

Specifikime

Tubet 25 ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu