Loading...
algoeclat_oxybooster_energy_night_cream_kujdesi_per_lekuren_3273819284122
0 përshtypje

ALGOECLAT OXYBOOSTER ENERGY NIGHT CREAM 50ML

Kremi i natës Oxybooster Energy ushqen dhe rigjeneron ne thellësi lëkurën. Me përmbajtjen e vecantë me Spirulinë Blu e njohur per vetitë e saj … Lexo më shumë
-30%
5 199 lekë3 639 lekë njësi
Kodi: 3273819284122
Kremi i natës Oxybooster Energy ushqen dhe rigjeneron ne thellësi lëkurën. Me përmbajtjen e vecantë me Spirulinë Blu e njohur per vetitë e saj antioksiduese dhe rigjeneruese, eleminon rrudhat dhe i jep lëkurës shkëlqim. Fytyra është më pak e lodhur. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Mund të përdoret që në moshën 25 vjec. Përmban 96% të përbërësve me origjinë natyrore. Hipoalergjen, pa paraben, pa fenoksietanole.Testuar dermatologjikisht. Përdorimi: Aplikojeni ne fytyrë dhe qafë cdo mbrëmje. Algotherm është një laborator i specializuar në algoterapi. Përdor alga dhe perberes aktivë nga deti për të përmbushur nevojat e lëkurës.
Markë:
Algotherm

Specifikime

kuti 50ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu