Loading...
algotherm_coffret_vie_marine_kujdesi_per_lekuren_kunder_rrudhave_kunder_plakjes_syte_buzet_3273819282746
0 përshtypje

ALGOTHERM COFFRET GLOBAL ANTIAGE

Set trajtues për fytyrë, kundër plakjes. Eleminon rrudhat dhe shenjat e lodhjes, shfaqjen e njollave, rrathët e errët dhe fryrjen e syve, përmes … Lexo më shumë
-50%
6 800 lekë3 400 lekë njësi
Kodi: 3273819282807
Set trajtues për fytyrë, kundër plakjes. Eleminon rrudhat dhe shenjat e lodhjes, shfaqjen e njollave, rrathët e errët dhe fryrjen e syve, përmes nxitjes së prodhimit të elastinës dhe kolagjenit dhe rregullimit të qarkullimit të gjakut. Me formulë unike, kombinim të 4 algave të detit: Algat Undaria Pinnatifida, algat Alaria Esculenta, algat Ulva Lactuca dhe algat Dictyopteris Membranacea. Seti përmban: serumin 10ml, kremin konturues për sytë dhe buzët, si dhe kremin e fytyrës 15 ml. Përdorimi: Aplikohen disa pika serum në fytyrë, me pas aplikohet me mollëzat e gishtave pa ushtruar shumë presion kremi konturues për sytë dhe buzët dhe në fund kremi i fytyrës i cili rivitalizon, konturon dhe harmonizon tiparet në tërësi.
Markë:
Algotherm

Specifikime

Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu