Loading...
algotherm_marine_life_kunder_rrudhave_fytyre_kujdesi_per_lekuren_3273819215072
0 përshtypje

Algotherm Marine Life Cream 50ml

Krem anti rrudhe qe aktivizon mekanizmat natyrale te lekures kunder plakjes. Prania e 4 algave te detit dhe Polygonumit, nje perberes i fuqishem qe mb … Lexo më shumë
8 699 lekë njësi
Kodi: 3273819215072
Krem anti rrudhe qe aktivizon mekanizmat natyrale te lekures kunder plakjes. Prania e 4 algave te detit dhe Polygonumit, nje perberes i fuqishem qe mbron lekuren nga rrezatimi infra-red, siguron mbrojtje dhe parandalim te zhvillimit te te gjitha imperfeksioneve te lekures si :rrudhat, njollat ​​e errëta, pikat e zeza dhe konturet e shprehise. Pa paraben, pa fenoksietanol. Testuar nen kontrollin dermatologjik dhe oftalmologjik.
Markë:
Algotherm

Specifikime

Flakon 50ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu