Loading...
20210403_183928
0 përshtypje

Algotherm Marine Life Cream+ Wrinkle Intensive Filler FALAS

Kremi Algotherm Marine Life dhe Kremi Wrinkle Intensive Filler, 1+1 Falas. Kremi Marine life eshte nje krem anti rrudhe qe aktivizon mekanizmat natyra … Lexo më shumë
8 699 lekë njësi
Kodi: 3273819215073
Kremi Algotherm Marine Life dhe Kremi Wrinkle Intensive Filler, 1+1 Falas. Kremi Marine life eshte nje krem anti rrudhe qe aktivizon mekanizmat natyrale te lekures kunder plakjes. Prania e 4 algave te detit dhe Polygonumit, nje perberes i fuqishem qe mbron lekuren nga rrezatimi infra-red, siguron mbrojtje te larte dhe parandalim te zhvillimit te te gjitha imperfeksioneve te lekures si : njollat ​​e errëta, pikat e zeza, rrudhat e mimikes,rrudhat fine dhe rrudhat e thella. Filleri ushqen dhe mbush ne thellesi me acid hialuronik zonen e rrudhave, per efekt menjehere te dukshem. Me veprim te fuqishem antirrudhe fale pranise se algave, rrit elasticitetin dhe tonusin e lekures, forcon fibrat e elastines dhe kolagjenit. Pa paraben, pa fenoksietanol. Testuar nen kontrollin dermatologjik dhe oftalmologjik.
Markë:
Algotherm

Specifikime

set 1+1 falas
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu