Loading...
algotherm_routine_anti_age_global_kujdesi_per_lekuren_kunder_rrudhave_3273819282746
0 përshtypje

ALGOTHERM ROUTINE ANTI AGE GLOBAL

Set trajtues antirrudhë, për moshat mbi 45 vjec. Me formulë unike, kombinim të 4 algave të detit: Algat Undaria Pinnatifida, algat Alaria Esculen … Lexo më shumë
9 900 lekë njësi
Kodi: 3273819282746
Set trajtues antirrudhë, për moshat mbi 45 vjec. Me formulë unike, kombinim të 4 algave të detit: Algat Undaria Pinnatifida, algat Alaria Esculenta, algat Ulva Lactuca dhe algat Dictyopteris Membranacea. Zbut rrudhat, rivendos elasticitetin e lëkurës dhe redukton njollat e moshës. Seti përmban: krem antirrudhë 50ml, Serum 15 ml, Ujë micellar 30ml dhe një cantë dhuratë. Përdorimi: Pastroni lëkurën me ujë micellar 2 herë në ditë. Aplikoni në fytyrë dhe qafë kremin cdo mëngjes dhe serumin në mbrëmje.
Markë:
Algotherm

Specifikime

Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu