Loading...
ami__s_beauty_anti_-_age_lifting_revitalizing__firming_cream_50ml_8012423110022_1
0 përshtypje

AMI'S BEAUTY ANTI-AGE LIFTING REVITALIZING & FIRMING CREAM

Krem kunder rrudhave me efekt lifting, parandalon formimin e mikro rrudhave, linjat e imeta, duke e bere lekuren me te tendosur dhe te bute. Me vitami … Lexo më shumë
6 400 lekë njësi
Kodi: 8012423110022
Krem kunder rrudhave me efekt lifting, parandalon formimin e mikro rrudhave, linjat e imeta, duke e bere lekuren me te tendosur dhe te bute. Me vitamine C, tripeptide biomimetike, izoflavone te sojes, ceramide, sode, vaj argani,gjalp shea, vitamine E. Ushqen epidermen dhe parandalon dehidratimin e lekures. Lekura behet me e tonifikuar dhe elastike. Pa paraben, vajra minerale si dhe pa ngjyrues. Perdorimi: Te aplikohet cdo dite ne lekure te paster, duke e masazhuar lehtesisht.
Markë:
AMI'S BEAUTY

Specifikime

kuti 50ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu