Loading...
ami__s_beauty_illuminating_serum_filler_effect_8012423110039
0 përshtypje

AMI'S BEAUTY ILLUMINATING SERUM FILLER EFFECT 50ml

Serum me teksture te lehte, te bute e qe perthithet shpejt. Me efekt mbushes, hidraton lekuren, parandalon rrudhat dhe i jep shkelqim lekures. I pasur … Lexo më shumë
7 300 lekë njësi
Kodi: 8012423110039
Serum me teksture te lehte, te bute e qe perthithet shpejt. Me efekt mbushes, hidraton lekuren, parandalon rrudhat dhe i jep shkelqim lekures. I pasuruar me acid hialuronik me peshe te ndryshme molekulare, lipopeptide kunder plakjes se lekures, acid lipoik, betaine dhe vitamine C. Pa paraben, vajra minerale dhe ngjyrues. Perdorimi: Te aplikohet cdo dite ne mengjes dhe ne mbremje pas larjes se fytyres duke e masazhuar derisa te perthithet plotesisht.
Markë:
AMI'S BEAUTY

Specifikime

kuti 50ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu