Loading...
amis_beauty_night_set_89eur_kujdesiper_lekuren_01234
0 përshtypje

Ami's Beauty Night Set (89EUR)

Set i rutines se darkes 1. Serum me teksture te lehte, te bute e qe perthithet shpejt. Me efekt mbushes, hidraton lekuren, parandalon rrudhat dhe i … Lexo më shumë
Falas
Kodi: Ami_s_Beauty_Night_Set__89EUR_01234
Set i rutines se darkes 1. Serum me teksture te lehte, te bute e qe perthithet shpejt. Me efekt mbushes, hidraton lekuren, parandalon rrudhat dhe i jep shkelqim lekures. I pasuruar me acid hialuronik me peshe te ndryshme molekulare, lipopeptide kunder plakjes se lekures, acid lipoik, betaine dhe vitamine C. Pa paraben, vajra minerale dhe ngjyrues. Perdorimi: Te aplikohet cdo dite ne mengjes dhe ne mbremje pas larjes se fytyres duke e masazhuar derisa te perthithet plotesisht. 2. Krem kunder rrudhave me efekt lifting, parandalon formimin e mikro rrudhave, linjat e imeta, duke e bere lekuren me te tendosur dhe te bute. Me vitamine C, tripeptide biomimetike, izoflavone te sojes, ceramide, sode, vaj argani,gjalp shea, vitamine E. Ushqen epidermen dhe parandalon dehidratimin e lekures. Lekura behet me e tonifikuar dhe elastike. Pa paraben, vajra minerale si dhe pa ngjyrues. Perdorimi: Pas perthithjes se plote te serumit nga lekura, te aplikohet duke e masazhuar lehtesisht me levizje rrethore.
Markë:
AMI'S BEAUTY

Specifikime

set
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu