Loading...
avene_eau_thermale_spray_soothing_anti_irritating_kujdesi_per_lekuren_3282779003124
0 përshtypje

Avene Eau Thermale Spray soothing anti irritating 150ml

Uje termal zbutes, hidratues dhe anti-iritues. Mund të përdoret për acarime të lëkurës, pas djegies nga dielli ose për te freskuar lekuren. I p … Lexo më shumë
1 300 lekë njësi
Kodi: 3282779003124
Uje termal zbutes, hidratues dhe anti-iritues. Mund të përdoret për acarime të lëkurës, pas djegies nga dielli ose për te freskuar lekuren. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës së ndjeshme dhe të gjithë familjen, përfshirë foshnjat nga 6 muajsh.
Markë:
Avene

Specifikime

flakon 150ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu