Loading...
bioscalin_oil_shampo_sebo_equilibrante_200_ml_kujdesi_per_lekuren_floke_trajtim_per_floke_te_yndyrshem_vsj0bb
0 përshtypje

BIOSCALIN OIL SHAMPO SEBO EQUILIBRANTE 200 ML

Shampo për flokë të yndyrshëm. Me përbërës aktivë(ekstrakte te bimes Ajuga, PG3A dhe Glycirderm) me veprim antioksidues, mbron nga stresi oksi … Lexo më shumë
1 600 lekë njësi
Kodi: VSJ0BB
Shampo për flokë të yndyrshëm. Me përbërës aktivë(ekstrakte te bimes Ajuga, PG3A dhe Glycirderm) me veprim antioksidues, mbron nga stresi oksidativ i shkaktuar nga faktorë të jashtëm (produkte kozmetikë, UV, smog, etj). Rivendos filmin hidrolipidik, qetëson lëkurën, zvogëlon kruajtjen. Baza pastruese e vajit që ka në përmbajtje është e ngjashme me strukturën keratinike të flokëve. Në gjendje të pastrojë butësisht, pa acaruar lëkurën e kokës. Pa paraben, pa SLES dhe SLS. Testuar dermatologjikisht.
Markë:
Bioscalin-Giuliani

Specifikime

flakon 200ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu