Loading...
fitoval_dandruff_intesive_100ml_fitoval_farmavitta
0 përshtypje

FITOVAL DANDRUF INTENSIVE 100ML

Shampo me trajtim intensiv kundër zbokthit. Kombinimi i ciklopiroksolaminës dhe piritionit të zinkut me një efekt sinergjik është provuar që pe … Lexo më shumë
1 300 lekë njësi
Kodi: 3838989591595
Shampo me trajtim intensiv kundër zbokthit. Kombinimi i ciklopiroksolaminës dhe piritionit të zinkut me një efekt sinergjik është provuar që pengon rritjen e kërpudhave përgjegjëse për formimin e zbokthit. Vetitë anti-inflamatore janë po ashtu karakteristike për olaminëciklopiroksinën, ndaj qetëson lëkurën e kokës dhe kruarjet. Pirithione e zinkut mbështet keratinizimin normal të epidermës dhe prodhimin e sebumit. Ndërsa ekstrakti ëhite ëilloë ndihmon, gjithashtu, në largimin e zbokthit. Përdorimi: Në zbokth të rëndë dhe persistent, në skalp të irrituar dhe me ndjesi kruarje.
Markë:
KRKA

Specifikime

Shishe 100 ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu