Loading...
fitoval_maintenance_intensive_200ml_kujdesi_per_lekuren_floke_shampo_kunder_zbokthit_3838989591953
0 përshtypje

FITOVAL MAINTENANCE INTENSIVE 200ML

Shampo kunder zbokthit me përmbajtje te: Zink PT-S kompleks / zink pyrithione dhe ekstrakt white willow (me veprim kundër zbokthit në të gjitha ni … Lexo më shumë
1 300 lekë njësi
Kodi: 3838989591953
Shampo kunder zbokthit me përmbajtje te: Zink PT-S kompleks / zink pyrithione dhe ekstrakt white willow (me veprim kundër zbokthit në të gjitha nivelet) si dhe hidroksil ure. Zink pyrithione ruan keratinizimin normal të epidermës dhe formimin e sebumit. Salicilina në ekstraktin e white willow luan rol në eksfolimin dhe pastrimin e skalpit si dhe ka veti anti-inflamatore. Hidroksilure ndihmon në ruajtjen e shtresës mbrojtëse të skalpit. Përdorimi: Për larje të rregullt të flokëve. Aplikohet shampo në flokë të lagur dhe masazhohet koka butësisht për të shpërndarë në mënyrë të barabartë shkumën. Lihet te veproje për 3 minuta dhe shpëlahet me ujë. Nëse pas një kohe shfaqet zbokthi, rekomandohet të përdoret përsëri shampoja me veti intensive.
Markë:
KRKA

Specifikime

Shishe 200 ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu