Loading...
frezyderm_sun_screen_color_velvet_face_cream_spf_50_kujdesi_per_lekuren_mbrojtje_nga_dielli_fytyra_5202888222351
0 përshtypje

FREZYDERM SUN SCREEN COLOR VELVET FACE CREAM SPF 50+

Krem me spf50+ per mbrojtje shumë të lartë nga dielli me ton ngjyrues. Siguron mbrojtje efektive qelizore, efekt mat per 6 ore, mbulimin e shenjave … Lexo më shumë
2 800 lekë njësi
Kodi: 5202888222351
Krem me spf50+ per mbrojtje shumë të lartë nga dielli me ton ngjyrues. Siguron mbrojtje efektive qelizore, efekt mat per 6 ore, mbulimin e shenjave dhe papërsosmëritë e lëkurës. Per te gjitha moshat, per te gjitha tipet e lekures. Rezistente ndaj ujit. Perdoreni cdo dite ne lekure te paster.
Markë:
Frezyderm

Specifikime

Flakon 50ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu